Geleceğe Yönelik Yangın Algılama Sistemleri

Sınıfının en iyisi yangından korunma çözümleri - bireysel gereksinimler için özel olarak tasarlanmış ve uyarlanmıştır.

BY HONEYWELL

Yangın güvenliğine benzersiz ve kişiselleştirilmiş yaklaşım

Geleceğe yönelik yangın alarm sistemleri gereksinimleri giderek daha karmaşık hale geliyor. Özel yapım konfigürasyon ve ihtiyaca dayalı geliştirmeden yeni işlevler ve bileşenlere sahip esnek uzantılara ve hatta aşağı doğru uyumluluğa kadar - bunların hepsi bugün kritik gereksinimlerdir. Müşteriler ayrıca sofistike tasarımlar ve kullanım kolaylığı ile düşük yaşam döngüsü ve bakım maliyetleri bekliyorlar. ESSER, en başından beri bu tür ihtiyaçları karşılamayı hedeflemiş ve böylece yangın alarm sistemlerinde gerçek trend belirleyici olarak ün kazanmıştır.

LOOP YANGIN ALARM PANELİ

Honeywell ESSER'in kompakt, esnek ve geleceğe dönük IQ8Control C yangın alarm paneli, karmaşık algılama amaçları için en yüksek güvenlik gereksinimlerine uygundur. Küçük ve orta ölçekli tesislerde otomatik yangından korunma için çok yönlü bir cihaz olan IQ8Control C, kompakt boyutlar, geniş bir fonksiyonel aralık ve çoklu genişletme seçenekleri gibi birçok özelliği ve ayrıca mükemmel bir maliyet/performans oranı içerir. Modüler tasarımı, birlikte tek bir birim oluşturan çeşitli modüllerin esnek ve kullanıcı dostu entegrasyonunu sağlar. IQ8Control C, Honeywell'in yangın alarm sistemi 8000 kontrol panelleriyle uyumludur.

En son işlemci teknolojisi
Esserbus için maksimum kablo uzunluğu: 3.500 m
Grafik destekli, yüksek performanslı programlama aracı
Yeni IQ8Quad dedektör nesli sayesinde yenilikçi alarm sinyali
IQ8Wireless Radyo Teknolojisini ve alarm cihazlarıyla IQ8Quad dedektörlerini destekler
Essernet (500 kB) üzerinden maksimum 31 kontrol paneli ağa bağlanabilir
Modüler yerden tasarruf sağlayan tasarım

Her türlü yangın güvenliği ihtiyacını karşılamak için geniş seçenek

Optik duman dedektörü, yangınların güvenli ve erken algılanmasını garanti etmek için ışık dağılımı ilkesini kullanarak çalışır. Yavaş yanan, için için yanan yangınlara iyi tepki verir. Bu akıllı yangın dedektörü, merkezi olmayan zeka, otomatik fonksiyon kendi kendine test, CPU arıza modu, alarm ve çalışma verileri belleği, alarm göstergesi, yumuşak adresleme ve çalışma göstergesi gibi özelliklere sahiptir. Entegre bir izolatör ile sağlanır. Bir uzak gösterge bağlanabilir.

İzolatörlü Elektronik Modül

İnce bir tasarıma, düşük güç tüketimine ve geçmeli konnektör kıskaçlarına sahip olan bu adreslenebilir elektronik modül, Esserbus'ta kullanıma uygundur. BUS bağlantısı olmadan dedektör, geleneksel bir MCP olarak çalışır. Bir alarm tetiklendiğinde, MCP IQ8'in adresi ve programlanmış ek metni otomatik olarak görüntülenir.

İnce tasarım
Düşük güç tüketimi
Geçmeli bağlantı kelepçeleri
Üstte, altta ve arka panelde 2 kablo girişi
Manuel çağrı noktası servis anahtarı ile test fonksiyonu

Yangın güvenliğinde dünya liderinden yüksek dirençli alarm cihazları

Honeywell ESSER, her türlü uygulama için kapsamlı bir adreslenebilir ve kısa devre/açık devreye dayanıklı yangın alarmları serisi sunar. Bu cihazlar her türlü yangın durumunda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Yangın durumunda bina sakinlerinin hızlı tahliyesini sağlayan erken uyarılar sağlarlar.

Honeywell ESSER'den IQ8Alarm Plus/So Siren, adreslenebilir, tamamen veri yolu beslemeli ve kısa devre/açık devre dirençli bir yangın alarm sirenidir. EN 54-3'e uygundur ve akustik alarm sinyali için 20'ye kadar programlanabilir sinyal tonu sağlar. Siren sesi 8 farklı seviyede ayarlanabilir.

FD&A ağında bağlı donanımın doğrudan kontrolü için

Güvenilir ve etkili bir alarm yönetim sistemi, endüstriyel ve kamu sektöründe mutlak bir gerekliliktir. WINMAG Plus v6.2, bir Yangın Algılama ve Alarm (FD&A) sistemindeki her cihazın izlenmesini ve kontrolünü basitleştirerek böyle bir çözüm sunar. Açık sistem mimarisi ve gelişmiş özelleştirme yetenekleri ile WINMAG Plus, bağlı bir sistemdeki değişikliklere dinamik olarak uyum sağlar. Oldukça ölçeklenebilir bir çözümdür ve mevcut seçenekler, örneğin erişim kontrolü veya videoyu içerecek şekilde kolayca genişletilebilir. Diğer üreticilerin halihazırda mevcut güvenlik sistemleri de sorunsuz bir şekilde WINMAG Plus'a entegre edilebilir. WINMAG Plus, modüler tasarımı sayesinde her boyutta sistem ve her uygulama alanı için uygun çözüm sunar. Aynı zamanda yenilikçi,

Alarm yığını
Öncelik kontrolü
Makro işlevleri, kullanıcı müdahalesi olmadan otomatik arka plan işlemlerini etkinleştirir
Bireysel iş akışları ve işlemler
Esnek, pencere odaklı grafikler
Standart PC arayüzleri üzerinden sistemlerin bağlantısı, örneğin TCP/IP, seri port
Çeşitli sistemlere açık arayüz
Bireysel alarm yönetimi ve değerlendirmesi
Whatsapp'dan Yaz
Selam 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?