Honeywell Kamera Sistemleri

İster evde ister uzakta olun, evinizi kendi kendinize izlemek için Honeywell Ev güvenlik kameralarını satın alın. Kendin yap ev güvenlik sisteminin bir parçası olarak WiFi güvenlik kameralarımız, uyarılar almanızı ve evde neler olduğunu görmenizi veya duymanızı sağlar. Kurulumu kolay kameralarımızı çevrimiçi olarak satın alın veya danışma ve kurulum için bir Profesyonel ile iletişime geçin.

C2 WİFİ GÜVENLİK KAMERASI

C2 WiFi Güvenlik Kamerası, ağlayan bir bebek ile duman alarmı arasındaki farkı algılayabilir ve herhangi birini algılarsa akıllı cihazınızda sizi bilgilendirir. Çok yönlü ve kurulumu kolay, gözünüz evinizde olsun, daha fazlasını görmenizi ve duymanızı sağlar.

Kendi kendine kurulan ve kendi kendini izleyen C2 WiFi Güvenlik Kamerasının kurulumu ve kullanımı kolaydır. Honeywell Home uygulaması adım adım talimatlarla kurulumda size rehberlik ederken masa üstü, duvar veya tavana montaj seçenekleri karmaşık kablolama gerektirmez. Sadece takın, uygulamaya bağlanın ve gitmeye hazırsınız.

C1 WİFİ GÜVENLİK KAMERASI

C1 WiFi Güvenlik Kamerası ve Honeywell Ev Uygulaması ile nerede olursanız olun evinizi gözetim altında tutun. İnanılmaz hızlı ve kurulumu kolay kamera, hareket veya ses algıladığında hiçbir şeyi kaçırmamanız için akıllı cihazınıza bildirim gönderir.

C1 WiFi Güvenlik Kamerası, en önemli şeylere göz kulak olmanıza yardımcı olur. Çok yönlü ve kurulumu kolay, olağandışı hareket veya sesler algıladığında sizi bilgilendirir. Profesyonel güvenlik alanında dünya lideri tarafından yaratılan C1'in evinizi, evcil hayvanlarınızı ve ailenizi her zaman, her yerde izlemenize yardımcı olacağını bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

SÜPER AKILLI EV GÜVENLİK PAKETİ

Tek bir kitte konfor, farkındalık ve güvenlikle en önemli şeylerin korunmasına yardımcı olun. Evinize göz kulak olun, sıcaklığı izleyin ve tek bir uygulamadan potansiyel olarak maliyetli su hasarları konusunda uyarı alın.

Daha bağlantılı bir eve doğru yolculuğunuza başlayın. Basit kendin yap kurulumu, hızlı çalışan bir kablosuz akıllı ev güvenlik sistemi elde edebileceğiniz anlamına gelir. Honeywell Home uygulamanızla evinize her yerden göz kulak olun. C1 Güvenlik Kamerası ile geniş açılı bir görünüm görün. T5 Akıllı Termostat ile sıcaklık değişimlerinden haberdar olun. WiFi Su Sızıntısı ve Donma Dedektörü bir sızıntı tespit ettiğinde bildirim alın - ve bu sadece başlangıç.

Paket şunları içerir:

 • Akıllı Ev Güvenlik Baz İstasyonu
 • İki Erişim Sensörü
 • Uzaktan Kumandalı Anahtarlık
 • T5 Akıllı Termostat
 • Su Kaçak ve Donma Dedektörü
 • C1 Güvenlik Kamerası

C1 KAMERALI BAŞLANGIÇ ​​GÜVENLİK KİTİ

C1 Kamera Paketli bu hepsi bir arada Başlangıç ​​Seti, evde neler olup bittiğine göz kulak olmanın daha akıllı ve kolay yoludur. Basit, kendin yap kurulumu ve uygulama bağlantısı ile evinizin güvenliğini kontrol altına almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

C1 Kamera Paketli Başlangıç ​​Kiti, eviniz için bir kablosuz güvenlik kamera sistemi kurmak için ilk tercihinizdir. Basit kendin yap kurulumu ve yönlendirmeli kurulum, hızlı bir şekilde kurulum yapabileceğiniz anlamına gelir. Bazı kit özellikleri şunları içerir: Evinizin geniş açılı görünümlerini görmenizi sağlayan C1 Kamera, belirli alarmları tanıyan akıllı ses algılama ve uygulama aracılığıyla sizi gece veya gündüz potansiyel güvenlik tehditlerine karşı uyarabilen kapılar ve pencereler için erişim sensörleri.

Başlangıç ​​Kiti şunları içerir:

 • Amazon Alexa ile Kamera Baz İstasyonu
 • İki Erişim Sensörü
 • Uzaktan Kumandalı Anahtarlık
 • Videolu ve Uyarılı Mobil Uygulama

AKILLI EV GÜVENLİĞİ BAŞLANGIÇ ​​SETİ

Akıllı Ev Güvenliği Başlangıç ​​Seti, kutudan çıktığı anda akıllı bir güvenlik sistemi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Sezgisel özellikler ve yerleşik Amazon Alexa?„ ile Akıllı Ev Güvenlik Baz İstasyonu, ürünle birlikte verilen pencere ve kapı sensörlerine, anahtarlığa ve mobil cihazınıza bağlanır. Evinize daha önce hiç olmadığı gibi bağlanın.

Akıllı Ev Güvenliği Başlangıç ​​Seti, her yerden izleme yapabilmeniz için dakikalar içinde kurulur. DIY güvenlik sistemi ile gelip giderken modları otomatik olarak değiştirebilir, bir pencere veya kapı açık bırakıldığında uyarı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca taban, bir dizi kamera ve hareket sensörü ile uyumludur, böylece gelecekte ev güvenlik sisteminizi genişletebilirsiniz.

Başlangıç ​​Kiti şunları içerir:

 • Amazon Alexa™ ile Kamera Baz İstasyonu
 • Pencereler ve Kapılar için İki Erişim Sensörü
 • Uzaktan kumandalı Anahtarlık
 • Videolu ve Uyarılı Uygulama

HD WİFİ DIŞ MEKAN VİDEO KAMERA

Bu HD kameranın 1080p geniş açılı görüntüleri ile bahçenize, giriş yollarına veya diğer dış mekanlara göz kulak olun. Şık ve hava koşullarına dayanıklı kamera, bulut depolama özelliğine sahiptir, Resideo Total Connect uygulamasıyla çalışır ve düşük ışıkta daha fazla görünürlük için gece görüşüne sahiptir.

Yüksek tanımlı, geniş açılı lense sahip bu HD WiFi Dış Mekan Video Kamerası, açık alanlarınızdaki etkinliklerin ve etkinliklerin canlı, net 1080p videosunu çeker.

Esnek montaj seçenekleri ve gece görüşü, bahçenizin veya giriş yolunuzun görünürlüğe en çok ihtiyaç duyduğu zamanlarda karanlıkta kalmayacağınız anlamına gelir. 7 günlük veya 30 günlük bulut depolama ve Total Connect uygulaması aracılığıyla canlı check-in özelliği sayesinde, nerede olursanız olun en önemli açık alanlarınızı izleyebilirsiniz.

AKILLI EV GÜVENLİK BAZ İSTASYONU

Sezgisel özellikler ve yerleşik Amazon Alexa ile Akıllı Ev Güvenlik Baz İstasyonu, güvenliği daha akıllı hale getirir. Bir aile üyesi eve döndüğünde bir bildirim alın, bahçede bir video klibi alın veya bir lambayı açmak için basit sesli komutları kullanın.

Akıllı Ev Güvenlik Baz İstasyonu, akıllı ev güvenlik sisteminin temelidir. Bir kamera olarak, evinizin net 1080p HD görüntüsünü sağlar. Baz istasyonu olarak kapı ve pencere sensörlerine, diğer kameralara ve daha fazlasına bağlanabilir ve size gerçek zamanlı bildirimler ve Honeywell Home uygulaması aracılığıyla istediğiniz zaman erişim sağlar. Ayrıca, yerleşik Amazon Alexa™ ile, bir çalma listesindeki şarkıları kolayca değiştirerek evde check-in yapabilirsiniz.

Ev, değerli yadigârların yeni hatıraları canlandırabileceği ve değerin harcanan dolarlar yerine dokunulan kalplerle ölçüldüğü yerdir. Güvenlik ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, evinizi eviniz yapan şeyleri koruma sözünüzü tutmanıza yardımcı olmak için gözlerinizin önünde ve evinizde neler olduğuna dair yüksek bir farkındalık sağlar.

Whatsapp'dan Yaz
Selam 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?