Akıllı Yat Otomasyon Çözümleri

Lüks Yatlar İçin Akıllı ve Yenilikçi Otomasyon Sistemi

Tam Denetim

Akıllı Yat Otomasyon Sistemi size yatınız üzerinde tam kontrol sağlar. Tek bir kontrol noktasından eğlence ve aydınlatmadan güvenlik ve konfora kadar tüm yat sistemlerini kontrol edebilirsiniz. Kullanımı kolay sistemimiz, her şeyi kontrol etmenizi kolaylaştırır, rahatlamanız ve teknecilik deneyiminizin keyfini çıkarmanız için size daha fazla zaman tanır.

Tam Entegre

Akıllı Yat Otomasyon Sistemleri, yatın tüm önemli sistemlerine tam olarak entegre olur. Yatınızın her yerindeki aydınlatmayı hareket ettirmeden kontrol edin. Perdeleri kaldırın veya indirin, projektör sistemini bırakın, televizyonları açın, en sevdiğiniz müziği çalın, güvenlik izleme sistemini kontrol edin, olasılıklar sonsuzdur.

Çok yönlü

Uzman teknisyenlerimiz tarafından yeni inşa edilmiş bir yata veya mevcut bir gemiye monte edilir. Lüks yatlarla ilgili engin bilgimiz ve anlayışımız, projenize yardımcı olmak için bizi en uygun kılmaktadır. Sistem, teknenin tüm bölgelerine entegre edilebilir ve yazılım kontrol sistemine ustalıkla entegre edilebilir.

Akıllı Otomasyon

Akıllı Yat Otomasyon sistemi tam istediğiniz gibi tasarlanabilir ve kurulabilir. Karmaşık sistem entegrasyonu, kontrol panelindeki basit bir düğmeyi seçmenize bağlı olarak bir olaylar zincirini tetikleyebilir. Akşam eğlencesi için tek dokunuşla seçilebilen aydınlatma ve eğlence temaları oluşturun.

Whatsapp'dan Yaz
Selam 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?