Sorunsuz Çalışma Üzere Tasarlanmış Geçiş Kontrol Sistemleri

Honeywell Geçiş Kontrol Sistemleri

Endüstriyel Kontrol Sistemleri için Eksiksiz Siber Güvenlik

Honeywell, erişim kontrol sistemleri için bir dizi farklı türdeki tesisin ihtiyaçlarını karşılayabilen lider, endüstri standardı bir çözüm sunar.. Birlikte sorunsuz çalışmak üzere tasarlanan Access Systems ürünleri, size en basitinden en zorlusuna kadar gelişmiş güvenlik çözümleri sunmak için ihtiyaç duyduğunuz teknolojiyi sağlar.

Ağ Görünürlüğünü Kazanın
Ağınızdaki Olası Sorunları İzleyin
Dayanıklılığı Arttırın
Kart okuyucular ve Yazıcılar
Ziyaretçi Yönetim Sistemleri

Honeywell'in Özellikleri

Honeywell, işletme düzeyinde bir erişim kontrol sistemi olarak, alarmları ve olayları gerçek zamanlı olarak izleme, hesap başına veya alarm başına özel yanıt mesajları, kapıları kilitleme ve kilidini açma ve tatil ekleme ve çıkarma dahil olmak üzere müşterilerin beklemesi gereken standart işlevlerin çoğunu sunar. 99'a kadar öncelik seviyesi alarm ve olay olabilir ve kullanıcılar bunları onaylama ve temizleme gibi eylemlerle bunları kontrol edebilir ve yanıtlayabilir. Ayrıca canlı video ve kayıtlı video, ayrıca manuel geçersiz kılma, şant ve bypass bölgeleri, canlı kat planı görünümleri ve kart denetim izleri ekleme seçeneği de vardır. Başka bir deyişle Honeywell güçlüdür.

Ziyaretçi yönetim sistemleri: Yoğun işletmeler için sağlam bir VMS çok önemlidir ve Honeywell bu teknolojiyi müşterilerine sunarak, onların tesislerine giren herkesi takip etmelerini sağlayabilir.
Güçlü işlevsellik: Kullanıcılar, bunu yapmak için uygun tüm ürünlere sahip olmaları koşuluyla, harika bir erişim kontrol sisteminden bekleyebilecekleri hemen hemen her şeyi yapabilirler.
Ubiquity: Yerel müteahhitler ve tesisatçılar genellikle Honeywell ürünlerini varsayılan olarak kullanırlar çünkü bunlar iyi çalışırlar ve çoğu zaman çok pahalı veya anlaşılması zor olmadan bir müşterinin tüm ihtiyaçlarını karşılarlar.
Whatsapp'dan Yaz
Selam 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?