Crestron Home Basitçe Akıllıdır

Crestron Home ile evdeki her şey tek bir akıllı platformda kolaylıkla kontrol edilir. Eviniz daha güvenli, konforlu ve kullanışlı hale gelir.

Evet. Eviniz Sağlığınıza Fayda Sağlayabilir

Senin uykun. Senin enerjin. Ruh halin. Duygusal ve fiziksel sağlığınız. Akıllı bir ev, sağlığın bu ve diğer yönlerini iyileştirebilir ve destekleyebilir. Aydınlatma, akustik, sıcaklık ve su kalitesi bir rol oynar. Crestron Home, yaşamınızı iyileştiren bir vaha yaratmak için evinizin ortamını ve evinizin dış dünyayla nasıl etkileşime girdiğini kolayca düzenlemenize olanak tanır.

Aydınlatma
Gölgeleme
Ses
Termostat
Güvenlik

Eviniz İçin Huzur

Sevdiklerinizin güvende olduğunu, evde veya dışarıda en değerli ve değerli olanın güvende olduğunu bilmenin verdiği huzura paha biçemezsiniz. Mobil cihazımızdaki sürekli sistem geri bildirimi, kapı kilitlerinin ve alarmların durumunu, kapıların ve garajların tam konumlarını doğrular ve kameraların gerçek zamanlı görüntülerini sağlar.

Gerçekten size ait olan tek yer orası. Her şey tam size göre.

Minderler istediğiniz kadar yumuşak veya sağlamdır. Armatürler ve yüzeyler özenle seçilir. Her alandaki ışık ve sıcaklık, her saat ve her durum için her zaman mükemmel şekilde ayarlanır.

Whatsapp'dan Yaz
Selam 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?