Otel Otomasyon Sistemleri

1996'dan beri Eelectron otel pazarında, otel işletmecileri ve yöneticilerinden gelen değişen standartları ve değişen ihtiyaçları takip ederek konaklama endüstrisi ve konaklama tesisleri için farklı akıllı çözümler sunmaktadır.

Yüksek Teknolojik Otel Otomasyon Sistemleri İle Verimlilik ve Enerji Tasarrufunu Sağlayın

Combine seamlessly fitting layouts, customize everything you want, switch components on the go using Essentials theme.

Verimlilik ve Enerji Tasarrufu

Odada birinin varlığı, aydınlatma yoğunluğunu ve ideal ısıtma ve soğutma ayar noktalarını belirler. Konuk odası boşsa, hem aydınlatma hem de HVAC'de farklı senaryolar devreye girerek tek oda durumunu veya tüm kat yönetimini farklılaştırır.

Sistem, misafirler ve personel arasında ayrım yapabilir ve uygun farklı aydınlatma sahnelerini etkinleştirebilir ve ayrıca sıcaklık ayarlarını etkinleştirebilir.

KNX standardı sayesinde konfor ve tasarrufu uzun vadeli yatırım koruması, hizmet sağlama özgürlüğü ve sürekli teknoloji gelişimi ile birleştirebiliriz.

Misafirlerinizin Deneyimlerini Üst Düzeye Taşıyoruz

Misafir memnuniyeti ve deneyimleri, kullanılabilirlik, konfor ve tasarım yoluyla en üst düzeye çıkarılır. Konuklar, konforlu aydınlatma ve sıcaklık ayarlarıyla karşılanır ve tam olarak istedikleri ortamı yönetmek için sezgisel basit oda kontrollerinin keyfini çıkarır.

Çözümlerimizin modern stili, özel tasarımı ve akıllı teknolojisi, otellere seçkin, zarif ve modern bir atmosfer kazandırıyor.

GÜVENLİK

Çözümlerimiz KNX SECURE Ready'dir. KNX, mevcut en güvenli akıllı ev ve akıllı bina standardıdır. Güvenli KNX kurulumları , AES128 Standardını takip ederek siber güvenlikteki en yüksek güvenlik gereksinimlerini karşılar.

Tam güvenli KNX kurulumları, hem uzaktan gerçekleştirilen saldırılara hem de bilgi çalma veya istenmeyen komutlar göndermeye yönelik veri yolu sisteminin olası kurcalama risklerine karşı garanti edilir: gerekli kriptografik anahtarlara sahip olmadan, veri trafiğinin şifresini çözmek ve çoğaltmak mümkün değildir. Yük piklerini azaltan ve beklenmedik arızalara tepki veren yedekli güç kaynakları aracılığıyla da güvenli bir enerji yönetimi sağlanır.

Whatsapp'dan Yaz
Selam 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?