EelectronYazılım ve Entegrasyon Sistemi

Ev ve Bina Otomasyon sistemlerinin denetimi ve izlenmesi tek bir noktadan kontrol edin.

Intro

ÖZELLİKLER

Ev ve Bina Otomasyonu için denetim sistemi

sunucu internet bağlantısı olmadan denetim projeleri geliştirmek ve yapılandırmak için çevrimdışı bir araç
Pc/Mac, akıllı telefon veya tabletten, web tarayıcısı (Safari, Google Chrome vb.) veya bir Apple veya Android ücretsiz uygulaması ile yerel veya uzaktan yapılandırma ve kontrol
Hızlı yapılandırma: ETS projesi doğrudan içe aktarma işlevi (KNX kurulumu)
DIN rayı (5 modül) elektrik panosu montajı
Doğrudan KNX ve Modbus standart iletişim
Farklı kullanıcı profilleri oluşturmak için çok kullanıcılı ortam, parola korumalı
HORIZONE, Ev ve Bina Otomasyon sistemlerinin denetimi ve izlenmesi için özel olarak tasarlanmış bir web sunucusudur. KNX standardına dayalıdır ve akıllı binalar, alarm sistemleri, yangın ve duman algılama sistemleri, ses/görüntü dağıtım sistemlerinde kullanılan Modbus standardı ve diğer teknolojilerle entegrasyona uygundur. İşletim sistemi Mac OS X, Microsoft Windows, Apple iOS ve Google Android ile uyumlu olan HORIZONE’ın konfigürasyonu ve kullanımı, herhangi bir cihazdan (pc) piyasadaki en popüler tarayıcı üzerinden erişilebilen web arayüzü üzerinden doğrudan gerçekleşir. Mac, akıllı telefon, tablet veya iOS ve Android mağazasında bulunan ücretsiz uygulamaları indirebilirsiniz. HORIZONE, 5 modül olarak kompakt boyutta DIN rayına uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Yerleşim

HORIZONE , ev evrimi için her türlü teknolojik alt sistemi yönetmek için ideal çözümdür: aydınlatma, panjur/gölgeler, sıcaklık, yük kontrolü, güç tüketimi, kapı interkom sistemi, sulama sistemi, güvenlik kameraları, alarm sistemi, müzik/video. HORIZONE sistemi, tek bir aletle kurulumda tam kontrol sağlamak üzere tasarlanmıştır. Pc/Mac veya mobil cihazlardan, evinizden veya uzaktan kumandadan kolay erişim. Güvenilir ve güçlü bir yazılım mimarisi üzerine inşa edilen HORIZONE, kullanıcıların basitlikle senaryolar, mantıklar ve gelişmiş kontroller oluşturmalarına olanak tanır.

Bina Otomasyonu

Farklı boyutlarda mevcut olan HORIZONE , profesyonel stüdyolar, mağazalar, showroomlar gibi küçük ortamlar ve ticari alışveriş merkezleri, ofis binaları, spor kompleksleri, hastanelerdeki genişletilmiş uygulamalar için mükemmel bir çözümdür. Mağazalar veya yerel olmayan üretim tesisleri için olduğu gibi, çok tesisli şirketler için özel merkezileştirilmiş yönetim işlevleri de mevcuttur. Çözüm, küçük kurulumlardan daha karmaşık kurulumlara kadar, ayrıca adım adım ve süreç ve mimaride herhangi bir değişiklik olmaksızın ölçeklenebilir. Ayrıca sistem kurulumda herhangi bir çalışan PC gerektirmemektedir.

ENDÜSTRİYEL OTOMASYONU

HORIZONE , üretim tesislerine ve endüstriyel binalara üst düzey otomasyon sağlar. Sağlam donanım ve ürün yapım kalitesi, ürün güvenilirliği, kararlılığı ve bozulmalara ve müdahalelere karşı bağışıklık ile uyumludur. HORIZONE, harici arabirimler kullanmadan Modbus protokolüne uyumluluk sunar. Diğer katmanlardan gelen sinyalleri tek bir denetim sistemine entegre etmek ve ortamda çalışan sayaçları, kontrol ünitelerini, sensörleri, PLC, SCADAS'ı farklı alt sistemler üzerinden yönetmek - değerleri ve durumu gösteren grafik sayfalara entegre etmek artık mümkün. , HVAC gelişmiş kontrollerini entegre etmek için.

Whatsapp'dan Yaz
Selam 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?