Honeywell Güvenlik Sistemleri

Honeywell Ev güvenlik sistemleri ile ev veya iş güvenliğinizi daha akıllı hale getirin. Sistem kontrolünü otomatikleştirmek için bağlantılı seçenekler, kullanımı kolay tuş takımları ve anahtarlıklar, kablosuz sensörler ve daha fazlasıyla, güvenlik sistemlerimiz size birlikte sorunsuz bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmış gelişmiş çözümler sunar.

PROA7 PROSERIES 7 INCH ALL-IN-ONE PANEL

Profesyonel kurulum için tasarlanan bu yüksek düzeyde ölçeklenebilir Hepsi Bir Arada Güvenlik Paneli, alarmları doğrulamak ve gerekirse uygun ilk müdahalecileri uyarmak için 7/24 profesyonel izleme sağlar. ProSeries Hepsi Bir Arada Güvenlik Paneli, son derece güvenli AES-128 şifreleme ile SiX™ iki yönlü kablosuz teknolojiyi kullanan çok çeşitli sensörleri ve cihazları destekler. Basitçe söylemek gerekirse, dünyanız ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, ProSeries platformu nerede olursanız olun onu güvende tutmanıza yardımcı olur.

LKP500-EN LYRIC® KEYPAD FOR HONEYWELL

Lyric® Denetleyici ve Lyric® Ağ Geçidi ile çalışmak üzere optimize edilen Lyric® Tuş Takımı, ev güvenlik sisteminizi en üst düzeyde rahatlık ve esneklikle kolayca yönetmenizi sağlar. Sisteminizi evinizdeki herhangi bir yerden hızla devreye alın ve devre dışı bırakın ve sistem durumu güncellemelerini bir bakışta görün. Şık ve şık tuş takımı herhangi bir dekorla uyum sağlar ve kolay kurulum sağlar. Alarm tuş takımını dar, sığdırılması zor alanlara kurmak için basit duvar montajını kullanın veya isteğe bağlı masa montaj kiti ile onu masa üstlerine, komodinlere veya neredeyse evin herhangi bir yerine yerleştirin.

LYRIC® CONTROLLER

Verimli Ev Otomasyonu Lyric® Kontrol Cihazı, evinizdeki hemen hemen her şeyi görmenizi, duymanızı ve ayarlamanızı kolaylaştırmak için akıllı evinizin her bileşenini bir araya getirir. İnanılmaz bir birlikte çalışabilirlik ile güvenlik kontrol paneli, sağlam bir güvenlik sistemi için güvenlik kameralarınızı, termostatlarınızı, kilitlerinizi, gölgeliklerinizi ve daha fazlasını bağlayabilir ve otomatikleştirebilir. Sistemin yerleşik kamerası, evinize kimin girdiğini görmek için özellikle kullanışlıdır ve sistem devre dışıysa fotoğraf çeker. Ayrıca cihaz akıllı cihazlara bağlı olduğu için tüm bu fonksiyonları uzaktan izleyebilir ve ayarlayabilirsiniz.

SÜPER AKILLI EV GÜVENLİK PAKETİ

Daha bağlantılı bir eve doğru yolculuğunuza başlayın. Basit kendin yap kurulumu, hızlı çalışan bir kablosuz akıllı ev güvenlik sistemi elde edebileceğiniz anlamına gelir. Honeywell Home uygulamanızla evinize her yerden göz kulak olun. C1 Güvenlik Kamerası ile geniş açılı bir görünüm görün. T5 Akıllı Termostat ile sıcaklık değişimlerinden haberdar olun. WiFi Su Sızıntısı ve Donma Dedektörü bir sızıntı tespit ettiğinde bildirim alın - ve bu sadece başlangıç.

Paket şunları içerir: Akıllı Ev Güvenlik Baz İstasyonu İki Erişim Sensörü Uzaktan Kumandalı Anahtarlık T5 Akıllı Termostat Su Kaçak ve Donma Dedektörü C1 Güvenlik Kamerası

6290W 7 İNÇ SESLİ RENKLİ DOKUNMATİK TUŞ TAKIMI

Kolay, sezgisel bir arayüzle, Resideo'nun sesli bildirimli yeni 7” renkli dokunmatik ekranlı tuş takımı, kurma veya devre dışı bırakma gibi her gün kullandığınız özellikleri basitleştirir ve yalnızca ara sıra kullanabileceklerinizi kolaylaştırır - bölgeleri atlamak veya kullanıcı kodları ekleme veya silme. Şık ve yenilikçi bu Dokunmatik Tuş Takımı evinize güzel ve zarif bir katkı olacak. Ayrıca, kullanılmadığında unutulmaz aile fotoğrafları veya video sahneleri gösteren zarif bir dijital resim çerçevesi işlevi görebilir.

Dokunmatik Tuş Takımı, canlı ekranının yanı sıra net bir konuşma sesiyle sisteminizin durumunu onaylar. Ayrılmaya hazır olduğunuzda, "Silahlı Uzakta" uyarısı vererek, ekranı kontrol etmek için duraklamadan bile evinizden hızlı bir şekilde çıkmanıza olanak tanır. Ayrıca sizi bir alarmın doğası ve konumu konusunda anında uyarır, sizin ve ailenizin bir acil duruma anında ve doğru şekilde yanıt vermesine yardımcı olur.

Whatsapp'dan Yaz
Selam 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?