Bang Olufsen Ses ve Görüntü Sistemleri Nelerdir

Bang Olufsen Ses ve Görüntü Sistemleri Nelerdir

Bang Olufsen Nedir

Bang Olufsen, Bang & Olufsen veya Bang and Olufsen olarak karşımıza çıkıyor. Akıllı bina sistemlerinin olduğu her yerde bu ismi duymuş olabilirsiniz. Bang Olufsen Danimarka menşeli bir firma. Ses ve görüntü sistemlerine dair geniş bir üretim yelpazesi var. Burada konuşuyor olmamızın sebebi ise dünyada kabul görmüş bir marka haline gelmiş olması. Ülkemizde de Bang Olufsen sistemlerini kullanıcıyla buluşturan şirketler var.

Bang Olufsen Ses ve Görüntü Sistemleri

Yukarıda Bang & Olufsen ses ve görüntü sistemlerinin geniş bir yelpazede üretim yaptığını söylemiştik. Ana kategoriler olarak bakacak olursak, üretim yelpazesi şu şekilde:

  • Bang Olufsen Televizyonlar
  • Bang & Olufsen Kulaklıklar
  • Bang Olufsen Ev Sinema Sistemleri
  • Bang &Olufsen Hoparlörler
  • Taşınabilir – kablosuz görüntü ve ses sistemleri

Ses ve görüntü sistemleri olarak Bang and Olufsen’in üretimini üstlendiği ürünler bu şekilde listelenebilir.

Bunların dışında tekil olarak ürünlere bakacak olursak seri şeklinde çok fazla seçenek var.

Bang & Olufsen Ürünleri

Ürün yelpazesinden bahsettikten sonra ürünlere de tekil olarak biraz göz atalım.

  • Kulaklık olarak: Beolab serisi (beolab H95, HK gibi)
  • Hoparlör olarak: Beolab serisi (beolab 17, 18, 19 gibi) ve Beosound serisi (beosound 1, edge)
  • Televizyon olarak: Beovision serisi (beovision harmony, contour)

Örnek ürünlere baktığımızda ise bu ürünleri başlıca ürün olarak gösterebiliriz.

Bir evin ihtiyacı olarak görüntü ve ses sistemleri için tercih edilebilir. Çünkü köklü bir şirket olarak yaptığı işin arkasında duruyor. Devamlılığı için yoğun bir şekilde çalışıyor. Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın pek çok bölgesine de yayılmayı hedefliyor.

Eğer siz de ses ve görüntü sistemleri için Bang Olufsen markasını tercih ediyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü bu sistemleri Türkiye’de profesyonel olarak kullanıcıya ulaştıran şirket sayısı az. Profesyonel bir ekiple Bang Olufsen sistemlerini evinize taşımak istiyorsanız iletişime geçmekten çekinmeyin.

B&O Ses Sistemi Nedir

Çevrenizde ses sistemleri ile ilgilenen birileri varsa mutlaka B&O ses sistemini duymuşsunuzdur. Buradaki B&O yine Bang & Olufsen’i temsil etmektedir. Kısaca B&O ses sistemleri olarak da konuşuluyor. Kafa karışıklığı olmaması nedeniyle bu noktaya da değinmek istedik.

Bang Olufsen Ürün Özellikleri

Son olarak birkaç ürünün özelliklerinden bahsedelim:

  • Beosound Balance: Bu ürün 360 derece ses yayma özelliğine sahiptir. Google voice özelliği bulunmaktadır. Kusursuz bir hoparlör deneyimi için doğru seçim olacaktır.
  • Beovision Harmony: Bu ürün kullanıcıya sinematik bir izlenim sunuyor. Bunun yanı sıra 8k çözünürlük ve aydınlatmalı oled ile keyifli bir deneyim.

Konuyu uzatmamak adına kısaca iki ürünü açıklayarak örneklendirmiş olduk. İhtiyaçlarınıza göre çeşitli ses ve görüntü sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için doğru adresten bilgi ve teklif almak yapılacak en doğru şey olacaktır.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Whatsapp'dan Yaz
Selam 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?