Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri evinizi her zaman güvende tutar ve sizi konforla buluşturur.

Akıllı Ev Sistemleri ile her yaş grubundan aile bireyleri kolaylıkla iklimlendirme, perde/panjur, aydınlatma kontrollerini kontrol altına alabilmektedir. Aynı zamanda hırsız ve alarm, güvenlik sistemlerini devreye alıp kamera görüntülerine istedikleri yerden ulaşabilmektedirler. Siz evinizden uzak olsanız bile ip interkom sistemleri sayesinde ayrıca sizi ziyarete gelen misafirinizle de görüşebilirsiniz. Rezidanslarda ihtiyaç halinde olan spa rezervasyonları, taksi çağırma, vale hizmeti, fatura ve ilgili duyurular, site yönetimi ve güvenlik ile haberleşme ve temizlik hizmetlerini kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Tüm bunları evinizdeki İnterra Touch Panel ile yapabileceğiniz gibi İnterra Pro İOS, WatchOS ve Android uygulamaları ile ücretsiz olarak da yapabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geç

Akıllı Ev Sistemleri Nedir ?

İnterra Akıllı Ev Sistemleri sayesinde tek bir noktadan tüm kontrolleri sağlayabilir olmanın konforunu sizlere sunarak, sunduğumuz tüm çözümlerde de İnterra Touch Panel veya İnterra Imini ürünlerimizle sizleri buluşturuyoruz, bunun sebebi ise Akıllı Ev Sistemleri ‘nde tüm kontrolleri kolaylaştıran bir ürün niteliğinde ve kullanımlarının oldukça kolay olmalarından kaynaklanmaktadır. Tasarımı açısından mimari konseptinize uygun bir ürün olan Touch Panel mekanlarınıza estetik katar ve mekanlarınızda vazgeçilmez bir üye olmaktadır.

Akıllı Ev Sistemleri Güvenlik

Akıllı Ev Sistemlerinde güvenlik en önemli detaylardan biridir ve sunduğumuz tüm çözümlerde güvenlik sistemlerinizle kullandığımız ürünler entegre edilmektedir. Oluşabilecek herhangi bir alarm durumunda site/rezidans güvenliği bildirimlere anında ulaşır hatta isterseniz polisi arayarak evinizde bir alarm durumu olduğu bilgisini de verir. Akıllı Ev Sistemleri derken tüm ağ yapılarının akıllı olmasından bahsedilmektedir. SIP teknolojisi ile isterseniz daireler arası görüşebilirsiniz isterseniz site güvenliği ile hızlıca iletişim kurabilirsiniz. Örneğin siz evinizde olmasınız bile mobil cihazınıza düşen bir hırsız alarm durumu aynı anda site güvenliğinize de iletilerek, anında müdahale ile güvende kalmanız sağlanmaktadır. Tüm yaşam alanlarınızın kontrollerini İnterra Touch Panel ve İnterra Pro uygulaması ile 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yapabilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri Emniyet

Akıllı Ev Sistemlerinde önemli olan bir diğer unsur emniyettir. Evinizde yangın, su baskını, gaz alarmı, cam kırılması, hırsız alarmı gibi olaylar da siz dünyanın neresinde olursanız olun eviniz her zaman yanınızda olacak ve aklınız hiç eviniz de kalmayacaktır. Yukarıda bahsettiğimiz durumlardan herhangi biri gerçekleştiğinde mobil cihazınızın ekranına anlık bildirim düşecek ve örneğin su basmasında vana otomatik olarak kapanacaktır. Evinizde bir alarm sistemi varsa ve eğer evden çıkarken alarmı kurmayı unuttuysanız geri dönmenize gerek kalmayarak mobil cihazınızdan istediğiniz an alarmınızı kurabilirsiniz. İnterra Touch Panel ile acil olan durumlarda su, gaz ve elektrik sistemlerini uzaktan anında kesebilirsiniz. Yani artık ütüyü fişte mi unuttum pencerem açık mı kaldı derdine son vermiş olacaksınız.

Akıllı Ev Sistemleri İnterkom

Akıllı Ev Sistemleri İnterkom

İnterra Touch Panel ile evinize gelen misafirler ile görüşme yapabilir ve hatta bunları siz evde olmasınız dahi kapınıza gelen misafirinizle mobil cihazınızdan görüntülü olarak yapabilirsiniz. İşte Akıllı Ev Sistemlerinde konforu bir adım daha ileriye bu şekilde taşımakta ve sadece kapınıza gelen misafirlerinizle değil sitenizdeki daireler arasında, site güvenliği ve site yönetimiyle, konsiyaj hizmetleri ve resepsiyonla bu görüşmelerin tamamını gerçekleştirebilirsiniz.

  • Görüntülü ve Sesli Haberleşme
  • Esnek Erişim ve Sonsuz Nokta
  • Mobilden Misafir ile Görüşme
Akıllı Ev Sistemleri Konsiyaj

Akıllı Ev Sistemleri Konsiyaj

Konsiyaj hizmetleri genellikle rezidanslarda kullanılan bir hizmettir. Konsiyaj hizmetlerinde evin içindeki kontrollerinizin yanı sıra taksi çağırma, vale hizmeti, teknik servis çağırma, temizlik hizmetleri, spa rezervasyonu, kuru temizleme, restaurant rezervasyonu gibi birçok hizmete tek bir tuşla ulaşmanın kolaylığını yaşamış olursunuz.

  • Fatura, Aidat ve Duyurular
  • Enerji Tüketimi İzleme
  • Hava Durumu ve Para Piyasaları

Enerji Verimliliği ve Diğer Konforlar

Akıllı Ev Sistemleri ‘nde son önemli unsur ise enerji verimliği ve günlük hayatın yoğunluğu için de zaman yönetimini sağlamak ve tasarrufları iyi değerlendirmektir. Akıllı Ev Sistemleri ile sizde evinizde ciddi bir enerji tasarrufu sağlayarak, tasarruf detaylarınızı rapor olarak her ay alabilirsiniz. Site yönetiminden gelen duyuruları, faturaları, etkinlikleri, önerileri ve şikayetleri kolayca görebilirsiniz. Yola çıkmadan önce sabahları hava ve trafik durumunu İnterra Touch Panel size göstererek sadece bununla kalmayıp para piyasalarını güncellenerek ve piyasa değişiklikleri de yansıtarak size sunmaktadır.

Whatsapp İle İletişime Geç

Akıllı Ev Sistemleri Nasıl Çalışır ?

Aydınlatma Kontrolü

Akıllı Ev Sistemleri sayesinde evinizdeki tüm aydınlatmaları kontrol edebilirsiniz. Işık ayarlarınızı ayarlayarak kısabilir veya tamamen kapatıp açabilirsiniz. Evinizin her noktasında ışık atmosferini istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Evinizden uzaktayken ışığı açık mı unuttum diye düşünmenize gerek kalmayarak mobil uygulamalarımız sayesinde istediğiniz zaman aydınlatmalarınızı kapayabilirsiniz.

İklimlendirme Kontrolü

Yaşam alanlarınızdaki klimaları, yerden ısıtma veya radyatörleri tek bir merkezden kontrol edebilirsiniz. Kontrollerinize zamanlama senaryoları da ekleyebilirsiniz. Evinize gitmeden önce ısıtma-soğutma sistemlerinizi devreye alabilir bu sayede evinize ulaştığınızda evinizin ısı seviyesini istediğiniz gibi ayarlamış olursunuz. İnterra Pro İos ve Android uygulaması ile bunların hepsini yapabilirsiniz.

Senaryolar

Senaryolar size her şeyi ayrı ayrı yapmaktansa tek bir kere oluşturup sonrasında sürekli olarak bu seçenekler arası geçiş yapma imkanını sağlamaktadır. Senaryolar ile enerji tasarrufunu ve konforu maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz. Mesela giriş ve çıkış senaryoları oluşturarak siz evden çıkarken perde-panjurlarınız kapanabilir, ısıtma-soğutma sistemleri devredışı bırakılabir, aydınlatmaların tamamı kapanabilir.

Perde Panjur Kontrolü

Evinizdeki perde-panjurlarınızın tamamını tek bir tuşla kontrol edebilirsiniz. Perde Panjurlarınızı senaryolarınıza ekleyebilir ve mobil uygulamalar sayesinde oturduğunuz yerden perde-panjurlarınızı istediğiniz seviyeye getirerek yerinizden kalkma zahmetini ortadan kaldırmış olursunuz.

Kombi Kontrolü

Akıllı Ev Sistemleri 'nde bir diğer önemli unsur ise kombi kontrollerinizdir. Tatildeyken veya işteyken kombinizin sürekli çalışmasına engel olarak kontrollerinizi uzaktan sağlamanız mümkündür. Bu sayede ciddi bir enerji tasarrufu sağlamış olacaksınız ve beraberinde fatura tutarlarınız düşmüş olacak.

Priz Kontrolü

Akıllı Ev Sistemleri 'nde priz kontrolleriniz sayesinde artık aklınız evinizde kalmayacak. Ütüyü fiştemi unuttum derdine priz kontrolleri çözümümüzle son veriyoruz. Mobil cihazlarınız ve tabletinizden her zaman prizlerinizi kontrol edebilirsiniz. Bu sayede olası durumlardan kurtulmuş olursunuz.

Akıllı Ev Sistemleri Fiyatları

Akıllı Ev Sistemleri fiyatları sizin isteğiniz fonksiyonlar doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Bu konuda size özel çözümler sunarak projenizde çalışmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Hemen bizimle iletişime geçerek akıllı ev sisteminin fiyatları hakkında kısa sürede detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Whatsapp İle İletişime Geç Bizimle İletişime Geç