Akıllı Ev

Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri ile siz de her zaman her yerden konforu yaşayın.

Akıllı Ev denilen fonksiyon bir tür otomasyon sistemleri kontrolü olup, evinizde bulunan standart sigorta kutularının içerisine yerleştirilen modüller aracılığı ile evinizde kullanılan ürünlerin haberleşmesini sağlayarak böylelikle size sürekli olarak bildirim vermektedir. Akıllı Ev Sistemi size zaman ve mekân fark etmeksizin her an her yerden Akıllı Evizini kontrol edebilme imkanı sağlamaktadır.

Akıllı Ev Nedir ?

Akıllı Ev bir diğer adıyla ile koşul ve duruma göre her zaman her yerden kontrol edilebilir hareket edebilir ev anlamına gelmektedir. Bir evde bulunan hemen hemen tüm cihazların kontrol edilmesini sağlayarak konforu ve tasarrufu sizlerle buluşturur. Tüm ihtiyaçlarınıza göre kendini şekillendirir ve zaman yönetimi açısından sizlere oldukça kolaylık sağlar. Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri günümüz teknolojisinde ve bizlerin yaşam hayatında artık olmazsa olmaz hizmetlerden biri olarak yerini almaktadır. Özellikle metropollerde ve büyük şehirlerde rezidans dairelerde yaşamakta olan insanların bir çok ihtiyacına akıllı ev cevap vermektedir. Yaşam konforu yüksek olan villa çözümlerinde ise bir çok kolaylığı beraberinde getirerek, ofis ve otel gibi ticari çözümlerde ise enerji verimliliğini sağlama amaçlı tercih edilmektedir. Akıllı evinizde aydınlatma, perde-panjur, ısıtma-soğutma, su, gaz, elektrik, kamera, hırsız alarm gibi birçok özelliği uzaktan kontrol ederek yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak telefonunuza veya tabletinize indirmiş olduğunuz mobil uygulamalar sayesinde ise evinizi kontrol etme ve yönetme imkânınız daha da kolay bir hal almış olacaktır.

Akıllı Ev Otomasyonu

Akıllı Ev Otomasyonu tam olarak ürünler arası haberleşme protokolüdür. Tüm cihazları birbirine entegre eder ve her şeyi tek bir noktadan kontrol etme imkanını sizlere sunar. Tüm cihazların birbiriyle haberleşmesi kulağa oldukça hoş geliyor öyle değil mi ? Peki, bu sistemlerin hepsi birbirine girmesi halinde ne olacak diye bir soru aklınıza gelebilir. Hemen aklınıza gelen bu sorunun cevabını verelim, akıllı ev otomasyon sistemleri uluslararası KNX protokolü adı altında toplanmıştır. Daha kolay açıklayacak olursak, evinizin elektrik alt yapısı akıllı ev KNX protokolü standartlarına göre yapılmış ise, akıllı ev KNX destek veren tüm firmalardan destek alabilme imkânınız mevcuttur. Firmalar geçici olsa dahi, KNX Akıllı Ev Sistemi kalıcı bir protokoldür ve dolayısıyla servis desteği konusunda hiçbir zaman en ufak bir aksama yaşamayacaksınızdır. Bu sistemlerin herhangi bir karışıklığa uğramaması adına ekstra güvenlik önlemleri alındığını da bilmenizde fayda olacaktır.

Referanslar

100 'lerce başarılı projeye imza attık. Referans projelerimizi incelemek için tıklayın.

Daha fazla oku

Akıllı Bina Ürünleri

Projenize en uygun Akıllı Bina Sistemi ürünlerimizi tıklayın hemen inceleyin.

Daha fazla oku

Katalog İste

Tıklayın adresinizi verin ücretsiz ürün ve referans kataloğu ayağınıza gelsin.

Daha fazla oku

Projeni Bizimle Paylaş

Hemen tıklayın projenizi bize yollayın size en uygun çözümleri sunalım.

Daha fazla oku

Akıllı Ev Ürünleri


Akıllı Ev ürünleri konusunda geniş bir yelpazemiz bulunmaktadır. Ürünlerimizin tamamı 2 yıl garantilidir ve sürdürülebilir ürün yelpazemiz ile meydana gelebilecek teknik hatalarda anında ekiplerimiz tarafından çözüm üretilerek, sizleri bu konuda mağdur etmemek adına çaba gösterilmektedir. İnterra Touch Panel ve İnterra Imini gibi ürünlerimiz akıllı ev yaşam alanlarınızda kullanılan dokunmatik panel kontrol ekranlarımızdır. Bu ekranlar sayesinde evinizi her daim her noktadan kontrol etme imkanını sizlere sunmuş olmaktayız.
Bu nasıl mı oluyor? İOS, WatchOS, Android cihazlarınızdan İnterra Pro uygulamamızı indirerek, Touch Panel ve Imini ürünlerimizden sağlayabileceğiniz tüm kontrollerinizi mobil cihaz ve tabletleriniz üzerinden sağlayabilmeniz mümkündür. İnterra Iswitch, Berker Ts Sensör, Berker R1 Touch Sensör ve Berker B.IQ gibi ürünlerimiz evlerinize farklılık katan anahtar serilerimizdendir, bu ürünlerimizden 2 tanesi dokunmatik yüzeye sahip olup bu anahtarlarımız ile odanıza ekstra termostat koymanıza gerek kalmayacaktır çünkü anılan ürünlerin tamamı termostatlı ürünlerdir ayrıca çok fazla renk materyal çeşitliliğine sahiptirler. Anahtarlar üzerinden akıllı ev odanızın içindeki aydınlatmalarınızı kontrol edebilir, perde-panjurları ayarlayabilir, ısıtma-soğutma sistemlerini ayarlayabilirsiniz. Sadece bu sayılan fonksiyonlar ile sınırlı kalmayarak sizler tarafından talep edilen bir çok fonksiyonu bahsi geçen ürünlerimize tanımlayabilme imkanımız mevcuttur. Bahsettiğimiz ürünler haricinde standart ama alışılagelmiş estetik ve kombinasyon açısından iyi seviyede olan anahtar priz akıllı ev ürünlerimizi de incelemenizi sizlere tavsiye ederiz.

AkıllI Ev Fotoğrafı

İnterra Touch Panel / Akıllı Ev

Teknolojinin derinliğini kullanım kolaylığı ile birlikte sunmak bir sanattır. Berker Ts Sensör ile siz de teknolojiye zarif bir dokunuş gerçekleştirin.

Akıllı Ev Görseli

İnterra Imini / Akıllı Ev

Tüm çözümere uygun Yeni Nesil Dokunmatik Panel İnterra Imini ile kontrolleriniz artık daha konforlu ve daha kolay!

Akıllı Ev Görseli

İnterra Iswitch / Akıllı Ev

KNX uyumlu Yeni İnterra Iswitch Estetik Yapısı Ve Fonksiyonel Özellikleri İle Mekanlarınız Da Konforu Sizlere Sunuyor!

Akıllı Ev Fotoğrafı

Berker Ts Sensör / Akıllı Ev

İnterra Touch Panel aracılığıyla, ihtiyacınız olan tüm uygulamaları yalnızca küçük bir dokunuşla gerçekleştirin.

Akıllı Ev Görseli

Berker R1 Touch / Akıllı Ev

KNX/EIB uyumlu sistemiyle Hager I Berker’in teknolojik altyapısını kanıtlar nitelikteki Berker R1 Touch Sensor, evin tüm fonksiyonlarını tek bir anahtarda topluyor.

Berker B.IQ / Akıllı Ev

Aldığı tasarım ödülleriyle sektörde fark yaratan Berker B.IQ, yaşam alanlarının konseptine göre farklı materyallerden üretilebiliyor.

Akıllı Ev Çözümleri


Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri her projeye uygulanabilir sistemler olup, sistemin adı her ne kadar “ akıllı ev ” olsa dahi bina, villa, ofis, otel, tekne gibi otomasyon sistemleri projesinde de uygulanma olanağına sahiptir. Evinizde kontrol edebildiğiniz tüm sistemleri yat, ofis, otel, tekne gibi mekanlarda da kullanabilirsiniz. Son zamanlar da özellikle ofis ve otel projelerinde bu çözümlerin tamamı kullanılmaktadır. Bu sayede ticari binalar ciddi bir enerji verimliliği sağlamıştır ve bu enerji verimliliğinin yanı sıra ciddi bir fatura tasarrufu da peşinde gelmiştir.

Akıllı Ev Görseli

Rezidans Çözümleri

Rezidanslar da bulunan konsiyaj hizmetleri ile siz de akıllı ev konforunu yaşayın.

Akıllı Ev Foroğrafı

Villa Çözümleri

Villanıza özel senaryolar sayesinde kontrolleriniz artık daha konforlu ve daha kolay!

Akıllı Ev Görseli

Ofis Çözümleri

Ofisinize özel sunduğumuz çözümler ile enerji verimliliği ve tasarrufu sizde yaşayın.

Akıllı Ev Görseli

Otel Çözümleri

Otel otomasyon sistemleri ile siz de müşterilerinizle konforu buluşturun.

Akıllı Ev Resmi

Avm Çözümleri

Akıllı Avm çözümlerimiz sayesinde spesifik aydınlatma çözümleri ile siz de fark yaratın.

Akıllı Ev Resim

Tekne Çözümleri

Tekne ve Karavan gibi çözümlerimizle size en uygun ürünleri sunuyoruz.

Akıllı Evler


Akıllı Ev Sistemleri, evinizde geçirdiğiniz zaman içerisinde tüm cihazların kontrollerinin tek bir tuşla yapılmasını sağlayarak sizlerin aklınızı evinizde bırakmamak adına bir konfor sağlamaktadır. Siz evinizde yokken evinizi su basabilir veya gaz kaçağı olabilir işte tam olarak bu gibi tehlikeli durumlarda akıllı ev sistemlerinin yaratmış olduğu çözümler aracılığı ile su veya gaz vanasını anında uzaktan erişim ile kesebilirsiniz.
Akıllı Ev Sistemlerinin içinde yer alan diğer önemli çözüm sistemi ise güvenlik hizmetidir. Güvenlik, hırsız alarm sistemleri sayesinde evinizde oluşabilecek her türlü güvenlik açığında anında bildirim alarak güvenlik kamera sistemlerini görüntüleyerek evinizin güvenliğine erişerek güvenliği sağlayabilirsiniz. Bu çözümlerin hepsini tek bir uygulamadan yapmak sizler için oldukça kolay ve keyifli olacaktır.
Buraya kadar Akıllı Ev Sistemlerinin sizlere sağlamış olduğu güvenlik ve güvenlik tedbirlerinden bahsettik biraz da tasarruflarından bahsedelim.
Akıllı Ev tasarruflar açısından oldukça başarılı bir otomasyon sistemidir. Enerji verimliliğinizi oldukça iyi seviyelere getirerek ciddi anlamda tasarruf da bulunmanız mümkündür. Bu tasarrufu yapmanız halinde her ay ne kadar tasarrufta bulunduğunuzu size bilgi olarak sunma imkânımız mevcuttur. Son bir konu ise keyifle eviniz de zaman geçirmek hususudur. Evinizde size özel senaryolar oluşturularak gerçek konforu sizinle buluşturabiliriz.
Peki bu bahsi geçen senaryolar ne işe yarar? Evinizden çıkarken tek bir tuşa basarak perde-panjurlarınızı kapatarak, ısıtma-soğutma sistemlerini devre dışı bırakabilir veya belirli bir seviyeye getirebilirsiniz, tüm aydınlatmaları kapatabilirsiniz veya sinema, futbol izlerken oluşturduğunuz senaryoları aktifleştirip anında evinizde konfora ulaşabilirsiniz.
İhtiyaçlarınızı anlayan bir akıllı ev sayesinde odanızın ısı seviyesini içerideki hava kalitesine göre otomatik olarak ayarlama imkanınız da ayrıca mevcuttur. Günışığı sensörleri sayesinde erken saatlerde aydınlatmalarınızı açmanıza engel olabilirsiniz.

Akıllı Ev Fiyatları

Akıllı Ev Sistemi fiyatları sizin isteğiniz fonksiyonlar doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Bu konuda size özel çözümler sunarak projenizde çalışmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Hemen bizimle iletişime geçerek akıllı ev sisteminin fiyatları hakkında kısa sürede detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.