İnterra ile hayat yeniden şekilleniyor.

Mekanlarınızda her şeyi, her an tek noktadan kontrol etme keyfinin yanısıra konfor ve güvenliğiniz içinde vazgeçilmeziniz olacak.

Interra’nın hizmetler menüsünde tüm çözümlerinizi bulacaksınız.

Su borunuz mu patladı? Sorun değil, hemen Interra’ya tıklayın ve tesisatçınız anında kapınıza gelsin. Ya da siz evinizden çıkarken vale aracınızı kapınızda hazır bulundursun.

Interra bir şömine değildir ama yine de sizi sevdiklerinizi ısıtabilir!

İklimlendirme, yani ısıtma/soğutma modülü. Mevcut koşullar gözetilerek Interra ile evinizdeki tüm VRV ve Fan Coil İklimlendirme donanımlarını ayrı ayrı kontrol edebilir ve bu sayede yaşam alanlarınızı odaklı dilediğiniz atmosferi oluşturabilirsiniz.

Interra ile hayat, anne kucağı kadar güvenli ve huzur dolu !

Interra, sizin bilginiz dışında hiç bir işleme izin vermez. Interra arayüzünü kullanarak tüm iç ve dış hareket sensörlerini tekbir panelden kontrol edebilir ve dilediğiniz sensörleri aktif, dilediğiniz sensörleri de pasif yapabilirsiniz.

Tek bir panel ile evinizdeki iç ve dış aydınlatmaları kontrol edin.

Interra’nın basit arayüzündeki aydınlatmalar bölümünden evinizdeki tüm aydınlatmaları kontrol edebilirsiniz. İster o an bulunduğunuz kat dışındaki tüm ışıkları tek bir tık ile kapatır, isterseniz havuz ve bahçe aydınlatmalarınızı açarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by