Berker Türkiye Genel Müdürü Medeni KAHRAMAN.

Hayatı kolaylaştırabilmenin, yaşam kalitemizi hızlanan tempomuza uydurabilmenin günden güne daha da çok önem kazandığı zaman dilimi içerisindeyiz. Smart Connectivity sözcüklerini hemen her sektörde çok daha fazla duymaya başladık. Birkaç yıl önce 40 yaş üstü çoğu kişi bilgisayarlardan pek anlamazdı. Tabii ki e-posta alıp gönderebilir, hatta internetten fotoğraf bile paylaşabilirlerdi. Fakat mesele gelişen teknolojiyi anlamaya gelince, pek çok kişi yeni bağlantılar kurmak için sosyal ağların kullanılabileceğine dair herhangi bir fikre sahip değildi. Bugün görüyoruz ki hemen herkes e-posta gönderebilmekte, SMS yazabilmekte ve aynı anda dünyanın herhangi bir ucunda bulunan sevdikleri ile görüntülü olarak konuşabilmektedir. Doktorlar cerrahi müdahale gerektiren durumlarda sadece parmaklarını kullanarak makinelerle operasyonlar yapabilmekte, üreticiler insan gücü yerine otomasyon sistemleri ile çok daha verimli işletmelere kavuşurken; belediyeler daha iyi hizmet sunabilmek için akıllı şehirler ile ilgili hizmet modüllerine geçerek servis konforunu iyileştirmektedirler. Her alanda olduğu gibi yeni dönem binaların da dizayn edilirken ilk olarak doğayla dost, ardından global trendlere uygun konforlu, güvenli ve mutlaka yönetilebilir/ulaşılabilir bir yapıda olması
aranan kriterlerin başında gelmektedir.
Tüm bu gelişmeler doğrultusunda teknolojinin insan hayatına getirdiği kolaylığın yanı sıra beklentiler de en üst seviyeye çıkmıştır. Bu da maliyetlerin daha fazla gündeme gelmesini sağlamıştır.
Odak noktasının maliyet performansı yerine en ucuz maliyet arayışına çevrilmesi, beklentilere cevap veremediği gibi yatırımların sürdürülebilirliği ve geri dönüşüm süreçlerinde de hayal kırıklığı yaşatmaktadır. Dolayısı ile yatırımcılar için başarı, az ömürlü ve düşük profildeki ürünü en ucuza almak değil; bilakis en üst kaliteye sahip kurumsal çözümleri, en etkili bütçeler ile kalıcı kârlara dönüştürmektir. Bu noktada Berker By Hager, entegre, kaliteli, uzun ömürlü ve çevreci çözümleri ile kullanıcılarda konfor sunarken, yatırımcılar için de her alanda maksimum fayda sağlamaktadır.
Berker by Hager, uzun yıllar boyunca ticari ve yaşam alanlarında, enerji dağıtım sistemleriyle, tasarruf sağlayan yenilikçi ürün ve servis çözümleri ile global pazarın öncü aktörleri arasında yer almaktadır. Hager’in sistem ve servis çözümleri, enerji dağıtım ve güvenlik sistemleri, kablo ve tesisat yönetimi ve bina otomasyonları olarak gruplandırılabilir. Berker by Hager globalde 12.000 çalışanı ve 23 fabrikası ile tüm kıtalarda pazar faaliyetlerini sürdürmektedir. Berker’in 1919 yılından itibaren devam eden premium dizayn konsepti 2010 yılında Hager endüstrisi ile buluşarak high-end alana hitap eden yatırımcıların kalite ve bütçe beklentilerini pazar başarılarına bakarak maksimum düzeyde gerçekleştiğini net bir şekilde ifade edebiliriz. Başarılarımıza ortak olmanız dileği ile, Berker by Hager ailesine hoş geldiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by