Hager | Berker KNX ile sürdürülebilir yaşam kalitesi

Tek bir ekran ve/veya bir kaç anahtar ile evinizin IQ’sunu yükseltip, kendi kendini yönetmesini sağlayabilirsiniz. Evde olmadığınız zamanlarda dahi ışığı, ısıtma-soğutma sistemini, jaluzileri ve alarm sistemini kontrol edebilirsiniz. Bu sayede evinizin sizinle aynı şekilde düşündüğünü bilir ve kendinizi huzurlu hissedersiniz. Birbirinden kullanışlı tüm bu fonksiyonları mevcut tablet, telefon ve bilgisayarlarınız üzerinden denetleyerek konforu yönetebilirsiniz.

Konfor elinizde

Aydınlatma, jaluzi kontrolü gibi işlevlerin kolayca çalıştırılmasının yanı sıra, iklimlendirme kontrollerini termostatlı anahtarlar üzerinden yapabilirsiniz. Bu sayede evinizin her ayrıntısını yüksek standartlara göre tasarlayabilir; akıllı evinizin konforunu sürebilirsiniz.

Güvende olun

Dışarıda iken dahi evinizi kontrol edebilirsiniz. Hatta zaman zaman değişen ışık düzenleri ve kendiliğinden kapanan panjurlar ile evde birilerinin olduğu izlenimi verebilir, bu sayede kendinizi güvende hissedersiniz.

Tasarruf edin

Sensör ve akıllı anahtarlar sayesinde daha az enerji tüketerek, her oda için ayrı sıcaklık profilleri oluşturabilirsiniz. Hangi odanın ne kadar ısınması ya da soğuması gerektiğini ayarlayarak iklimi ihtiyaca göre belirleyebilirsiniz. Güvenli ve konforlu hayatın tadını çıkartırken enerjiden de tasarruf edersiniz.

Rahat olun

İstediğiniz an evinize erişim sağlayarak gözlemleyebilirsiniz. Tüm pencerelerkapalı mı? Ütüyü prizde unuttuğunuzu mu düşünüyorsunuz? Siz dışarıdayken tüm fonksiyonları kontrol edebilirsiniz. Sensörler fırtınaları veya aşırı güneş ışığını algılayarak panjurları ve jaluzileri otomatik olarak indirdiği için evinizden uzaktayken de rahat olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Open chat
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by